Amyway 4K Mini bezpečnostní kamera, detekce pohybu

1 002 Kč –50 %
61G0NXZp4FL. AC SL1500
1 002 Kč –50 % 499 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Smartphone se připojí k síťovému signálu této mini kamery a poté se připojí k internetu routeru. Můžete vzdáleně sledovat a ovládat smartphone a zobrazovat video v reálném čase, když jste na cestách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace pro nakupující: Ceny zaslání již od 84Kč přes Zásilkovnu při nákupu přes náš eshop. Informace o stavu zboží a záruce na konci inzerce.

Tento mini fotoaparát můžete používat následovně.

Smartphone se připojí k síťovému signálu této mini kamery a poté se připojí k internetu routeru. Můžete vzdáleně sledovat a ovládat smartphone a zobrazovat video v reálném čase, když jste na cestách.

Platí pouze pro sítě 2,4 GHz.

Platí pouze pro mobilní telefony, nikoli pro počítače.

Pokud váš pokoj potřebuje být nepřetržitě krytý a chcete do něj mít přístup 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, zvolte kameru Amyway Surveillance Camera. Dokáže nahrávat video během nabíjení. Monitorovací kamera pracuje v normálním režimu záznamu 3-4 hodiny.

Sdílení zařízení

Zařízení můžete sdílet s rodinou a společně sledovat živé video. Váš smartphone lze připojit k více kamerám. Současně však lze zobrazit pouze jednu obrazovku a nelze přehrávat více obrazovek současně.

Tento fotoaparát je dodáván se 7 různými kryty objektivu, v závislosti na potřebách vašeho prostředí můžete na objektivu nosit různé krytky tlačítek. Mini fotoaparát můžete umístit do brašny nebo na zadní stranu nástěnných hodin/knihovny/televizoru/rámečku obrazu a kamkoli.

Tato mini kamera podporuje pouze 2,4G. Při připojování k WIFI vyberte pásmo 2,4G routeru.

Pokud můžete použít režim P2P, ale nemůžete se připojit k WIFI, vypněte prosím vícepásmovou funkci domácího routeru. Přečtěte si příručku k domácímu routeru a zadejte pozadí správy routeru na webové stránce počítače. Po přihlášení k účtu správce klikněte na „nastavení routeru“ a poté na „Nastavení WIFI“ a vypněte vícepásmovou integraci. Tímto způsobem může router přenášet signály 2,4G nebo 5G. Před vložením nebo vyjmutím karty micro SD prosím vypněte kameru. V opačném případě se kamera restartuje a nebudete se moci připojit k WiFi. (V tuto chvíli je stav kontrolky normální. V takovém případě vyřešte následující: 1. Vypněte fotoaparát, 2. Naformátujte kartu SD v aplikaci. 3. Restartujte

 
Stav: Předváděcí zboží z pultů prodejny. Bez opotřebení. Může nést drobné nedostatky vycházejí z povahy zboží. Bez originálního obalu.
Záruka: Přesto že se jedná o nové zboží je prodej veden jako "použité zboží" se zkrácenou zárukou. Záruka se nevztahuje na kapacitu baterie jelikož se jedná o spotřební materiál

Informace pro nakupující na Allegro: Na našich stránkách Shankselektrobazar plně podporujeme Zásilkovnu, platbu kartou, převodem a na dobírku. Ceny zaslání již od 84Kč. Zasíláme i do zahraničí na dobírku, včetně Slovenska či Polska. Podporujeme EURO platby. Položku na našich stránkách naleznete pod stejným názvem jako zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamery
Záruka: 6 měsíců (nevztahuje se na baterii)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: