AOBO špionážní kamera, 4K HD Mini WiFi bezdrátová

1 599 Kč –68 %
71b92Pfc3rL. AC SL1100
1 599 Kč –68 % 499 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Možnosti doručení

AOBO špionážní kamera, 4K HD Mini WiFi bezdrátová skrytá kamera Nejmenší bezpečnostní kamery s aplikací Micro Nanny Cam Noční vidění Pohybem aktivované výstrahy Tajné sledovací kamery pro vnitřní prostory

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Informace pro nakupující: Ceny zaslání již od 84Kč přes Zásilkovnu při nákupu přes náš eshop. Informace o stavu zboží a záruce na konci inzerce.

 

 
bezpečnostní kamera

 

Bez ohledu na to, jak daleko nebo jak dlouho jste pryč z domova, můžete se cítit pohodlně. Můžeme vám pomoci splnit vaše přání vidět svá milá miminka, nezbedné mazlíčky a staré rodiče kdykoli a kdekoli a chránit bezpečnost vaší rodiny.

 
skrytá kamera

Špionážní kamera Aobo s technologií úpravy obrazu ISP může zlepšit kvalitu obrazu kamery a barevnou realitu. U ostatních fotoaparátů není z výroby žádné nastavení a reprodukce barev je zkreslená.

Špionážní kamera Aobo s technologií automatického ostření pro zajištění přesné ohniskové vzdálenosti továrního objektivu a zabránění rozostření. Vyvarujte se problémů s dlouhodobým používáním, nesouososti ohniskové vzdálenosti a nestabilní kvality obrazu.

Dedikovaný CMOS snímač Aobo spy cam dosahuje vyšší citlivosti na světlo a méně šumu.

Špionážní kamery Aobo se specializují na inteligentní algoritmy a mohou dosáhnout lepších detailů obrazu za stejných podmínek pixelů.

>>> Aobo vám slíbil, že Aobo HD špionážní kamera je lepší než většina kamer!! <<<

špionážní kamera

Skrytá kamera Aobo je vybavena 1500mAH vysokokapacitní lithiovou baterií s pohotovostní dobou až 6 hodin. Zatímco životnost baterie jiných fotoaparátů je pouze 30 minut, naše vydrží 12krát déle a naše životnost je více než 10krát delší.

Skrytá vačka Aobo Podporuje udržitelné nabíjení, cyklické nabíjení je přátelské a energeticky úsporné. Lze jej také připojit k powerbance nebo přímo zapojit do napájecího zdroje. Vylepšený režim nabíjení DV pro delší životnost baterie v režimu DV. Můžete pokračovat ve sledování videa, i když je napájení vypnuté, a hlídat svůj domov online 24 hodin denně.

Nedělejte si starosti s mimořádnými událostmi!

Vestavěná baterie fotoaparátu Aobo mini, napájení z baterie nadále funguje. Výpadky napájení nebo ztráta sítě, zaznamenejte klíčové důkazy na SD kartu, hlídejte 24/7.

>>> Aobo vám slíbil, že Aobo Hidden Camera má nejdelší výdrž baterie! ! <<<

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamery
Záruka: 6 měsíců (nevztahuje se na baterii)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: