Auronic Elektrický ohřívač, Termostat s Časovačem, až 2000W - Bílá

3 080 Kč –51 %
736x1200
3 080 Kč –51 % 1 499 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení

Také je vám doma tak často zima? S olejovým radiátorem Auronic budete během okamžiku opět zahřátí. Vyberte si jedno ze 3 nastavení teploty a během 5-10 minut ucítíte příjemné teplo. Radiátor je vhodný do místností 25-30m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace pro nakupující: Ceny zaslání již od 84Kč přes Zásilkovnu při nákupu přes náš eshop. Informace o stavu zboží a záruce na konci inzerce.

 Také je vám doma tak často zima? S olejovým radiátorem Auronic budete během okamžiku opět zahřátí. Vyberte si jedno ze 3 nastavení teploty a během 5-10 minut ucítíte příjemné teplo. Radiátor je vhodný do místností 25-30m2. Pomocí časovače můžete přesně nastavit, kdy a jak dlouho chcete, aby byl radiátor zapnutý. Olejový chladič je kompaktní, mobilní a velmi bezpečný díky několika integrovaným bezpečnostním opatřením.

Vaše výhody

  • Efektivní regulace tepla
  • Pro domácnost i kancelář
  • 800W, 1200W, 2000W
  • Kompaktní a mobilní
  • Rychle se zahřál
  • Velmi bezpečné
  • 24h časovač

3 nastavení teploty

  • Režim 1 (nízký): 800W
  • Režim 2 (střední): 1200W
  • Úroveň 3 (vysoká): 2000W

Pro každý stupeň ohřevu můžete nastavit přesně požadovanou teplotu. Olejový radiátor se dokáže zahřát až na 95°C! Už nikdy vám tak uvnitř nemusí být zima.

Efektivní regulace tepla

Olejový chladič je navržen velmi efektivně. Díky cirkulačnímu proudění vzduchu se olejový radiátor zahřeje během 5-6 minut! Mnohem rychlejší než jiné radiátory na trhu. Vestavěný termostat sleduje, zda radiátor zůstává na správné teplotě. 8 lamel radiátoru zajišťuje rovnoměrné vytápění každé místnosti.

24h časovač

Také chcete, aby byl váš dům po příchodu z práce příjemně vyhřátý? To je možné s olejovým radiátorem Auronic! Díky 24hodinovému časovači si můžete každých 15 minut přesně nastavit, v jakou dobu a jak dlouho chcete mít radiátor zapnutý. Olejový chladič se automaticky vypne po vypršení časovače.

Pro místnosti 25-30 m2

Náš olejový radiátor je vhodný do místností o ploše 25-30 m2. Minimální objem místnosti, ve které chcete olejový radiátor používat, je 4 m3. Částečně díky nízké hlučnosti 43dB můžete radiátor používat na mnoha různých místech. Zvažte například obývací pokoj nebo ložnici, ale také pracovnu!

Snadno se přemisťuje

Olejový chladič je velmi kompaktní a má 4 kola. Díky tomu jej lze snadno přemisťovat po domě nebo kanceláři. Jakmile je radiátor na svém místě, kolečka snadno složíte. Takto pevně stojí a vy si můžete užívat nádherné teplo!

Velmi bezpečné

Radiátory mohou představovat nebezpečí požáru v domácnostech a kancelářích. Olejový radiátor Auronic je navržen tak, aby toto nebezpečí co nejvíce snížil. Radiátor má ochranu proti přehřátí, ochranu proti náklonu a automaticky se vypíná. Tak bezpečné! Ujistěte se, že na radiátor nepokládáte oblečení ani jiné věci.

 

 

  Stav: Nové
Záruka: Přesto že se jedná o nové zboží je prodej veden jako "použité zboží" se zkrácenou zárukou.

Informace pro nakupující na Allegro: Na našich stránkách Shankselektrobazar plně podporujeme Zásilkovnu, platbu kartou, převodem a na dobírku. Ceny zaslání již od 84Kč. Zasíláme i do zahraničí na dobírku, včetně Slovenska či Polska. Podporujeme EURO platby. Položku na našich stránkách naleznete pod stejným názvem jako zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 6 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: