Auronic osobní váha – Analýza těla a procento tuku – Digitální

861 Kč –53 %
550x548
861 Kč –53 % 399 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Chcete snadno sledovat své zdraví? Inteligentní váha Auronic provádí 15 různých typů měření. Díky 8 závažím a BIA senzorům měří přesně s přesností 0,1 kg. Nastavte váhu sami na kg / st / lbs. Silné 6mm tvrzené sklo unese až 180 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace pro nakupující: Ceny zaslání již od 84Kč přes Zásilkovnu při nákupu přes náš eshop. Informace o stavu zboží a záruce na konci inzerce.

 

Chcete snadno sledovat své zdraví? Inteligentní váha Auronic provádí 15 různých typů měření. Díky 8 závažím a BIA senzorům měří přesně s přesností 0,1 kg. Nastavte váhu sami na kg / st / lbs. Silné 6mm tvrzené sklo unese až 180 kg. Na velkém displeji snadno odečtete 8 různých měření. Stáhněte si aplikaci Fitdays pro zobrazení všech měření a sdílení s přáteli. Jeden účet může používat až 24 uživatelů! Pečlivě sledujte své zdraví a pokrok s inteligentní váhou Auronic.

Vaše výhody

 • Nosnost 180 kg
 • 15 typů měření
 • Nabíjecí baterie
 • KG / Kámen / Lbs
 • 4 protiskluzové nohy
 • Bluetooth 5.0

Prohlížejte a sdílejte data pomocí aplikace Fitdays

Stáhněte si aplikaci Fitday a snadno sledujte svá data a pokroky. Svá data můžete také smazat nebo je sdílet s ostatními uživateli například prostřednictvím Facebooku a Instagramu. Váhu a aplikaci můžete snadno sdílet s přáteli nebo rodinou; Na jednom účtu můžete mít až 24 uživatelů! Aplikaci Fitdays můžete snadno propojit s dalšími aplikacemi pro zdraví. Tímto způsobem můžete synchronizovat data například s aplikacemi Apple Health, Google Fit, Fitbit a Samsung Health. Otevřete aplikaci v telefonu, stiskněte Nastavení a vyberte zařízení, se kterým chcete aplikaci propojit. Tímto způsobem budete mít všechna svá data vždy pohromadě!

15 typů měření

 1. Hmotnost
 2. BMI
 3. Tělesný tuk
 4. Tělesná hmotnost bez tuku
 5. Podkožní tuk
 6. Tlukot srdce
 7. Srdeční index
 8. Viscerální tuk
 9. Hmotnost vody
 10. Kosterní sval
 11. Svalová hmota
 12. Kostní hmota
 13. Bílek
 14. MMR
 15. Body Age a Body Balance

Přesné vážení

Chytrá váha Auronic je vybavena 8 závažím a BIA senzory (analýza bioelektrické impedance). Tyto senzory zajišťují, že váha váží s přesností na 0,1 kg. Můžete si vybrat ze 3 různých typů měrných jednotek: kg, kámen nebo lbs.

Až 24 uživatelů

Přidejte až 24 použití, takže váhu Auronic Smart můžete snadno používat s celou rodinou. Snadno přidejte nové lidi do váhy díky stabilnímu a super rychlému Bluetooth 5.0!

Velký displej

Displej zobrazuje 8 různých typů měření. Velikost displeje usnadňuje čtení těchto měření. Samotná váha má rozměr 30 x 30 cm, abyste si mohli váhu rovnoměrně rozložit. Navíc 6 mm tvrzené sklo dělá váhu extrémně pevnou. Má nosnost 180 kg!

 

 

  Stav: Nové
Záruka: Přesto že se jedná o nové zboží je prodej veden jako "použité zboží" se zkrácenou zárukou. Záruka se nevztahuje na kapacitu baterie jelikož se jedná o spotřební materiál

Informace pro nakupující na Allegro: Na našich stránkách Shankselektrobazar plně podporujeme Zásilkovnu, platbu kartou, převodem a na dobírku. Ceny zaslání již od 84Kč. Zasíláme i do zahraničí na dobírku, včetně Slovenska či Polska. Podporujeme EURO platby. Položku na našich stránkách naleznete pod stejným názvem jako zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o tělo
Záruka: 6 měsíců (nevztahuje se na baterii)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: