Chytré hodinky R-Cors Y13 Fitness tep,tlak,černé

1 299 Kč –84 %
51fBEJeVMQL. AC SL1024
1 299 Kč –84 % 199 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení

 

  • Styl Bauhaus: Jedná se o minimalistické automatické mechanické hodinky navazující na styl Bauhaus. Obsahuje 2,5D minerální hyperbolické zrcátko, je tvrdé a odolné proti poškrábání. Pouzdro je vyrobeno z vysoce tvrdé nerezové oceli 316L. Transparentní zadní design, můžete vidět pohyb hodinek jasně a úplně.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Informace pro nakupující: Ceny zaslání již od 84Kč přes Zásilkovnu při nákupu přes náš eshop. Informace o stavu zboží a záruce na konci inzerce.

 

Activity náramek, chytrý náramek s monitorem srdečního tepu Vodotěsný náramek pro chytré hodinky pro sport Chytrý náramek pro aktivity pro ženy Muži Dítě pro Android iOS

Smart Activity Tracker s monitorem srdečního tepu: Tyto chytré hodinky automaticky zjišťují vaši srdeční frekvenci každých patnáct minut. Aktuální data můžete také zjistit stisknutím a podržením nástrojů pro měření srdeční frekvence. Průběh tepové frekvence můžete kontrolovat ve své mobilní aplikaci.

Sledovače aktivity: Sledujte své kroky, spálené kalorie, počet ujetých kilometrů a denní aktivitu. GPS tracker a sledování denní aktivity

Monitor srdečního tepu: Tento inteligentní automatický náramek monitoruje vaši srdeční frekvenci a poskytuje pokyny pro vaše zdraví.

Budík : Na chytrém náramku můžete nastavit pět hodin, vibrací vám připomene, abyste to udělali Nikdy nezapomínejte na důležité věci.

Sleep Monitor & Alarm: Tyto sportovní hodinky budou automaticky měřit kvalitu vašeho spánku od 21:00 do 9:00, rozdělenou na hluboký spánek a mělký spánek.

Sedavé připomenutí : Nastavte připomenutí pro dobu nečinnosti. Pokud sedíte na svém sedadle dlouhou dobu, bude vibrovat, aby vám připomnělo, že se máte pohnout.

 

Vodotěsnost do 30 metrů , odolává dešti a stříkající vodě, ale není vhodná ke koupání, plavání nebo potápění. 

 

Průvodce chytrými hodinkami

1. Před prvním použitím hodinky nabijte.

2. Stáhněte a nainstalujte si bezplatnou aplikaci „H Band“ v Google Play nebo Apple App Store nebo naskenujte QR kód režimu použití.

3. Aktivujte Bluetooth na svém smartphonu.

4. Otevřete „H Band“, stiskněte připojit pro vyhledání zařízení.

5. Připojené hodinky se automaticky spojí s vaším chytrým telefonem. Před použitím aplikace musíte povolit odpovídající funkce

Stav: Předváděcí zboží z pultů prodejny. Bez opotřebení. Může nést drobné nedostatky vycházejí z povahy zboží. Bez originálního obalu a manuálu.
 
 Záruka: Přesto že se jedná o nové zboží je prodej veden jako "použité zboží " se zkrácenou zárukou. Záruka se nevztahuje na kapacitu baterie jelikož se jedná o spotřební materiál

 

Informace pro nakupující na Allegro: Na našich stránkách Shankselektrobazar plně podporujeme Zásilkovnu, platbu kartou, převodem a na dobírku. Ceny zaslání již od 84Kč. Zasíláme i do zahraničí na dobírku, včetně Slovenska či Polska. Podporujeme EURO platby. Položku na našich stránkách naleznete pod stejným názvem jako zde.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré hodinky
Záruka: 6 měsíců (nevztahuje se na baterii)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: