Chytré hodinky Zagzog Full HD IP68 tracker-růžové

1 299 Kč –69 %
Chytré hodinky Zagzog Full HD IP68 tracker-růžové
1 299 Kč –69 % 399 Kč
Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Chytré hodinky Zagzog Full HD dotykový displej 1,54 palcový SmartWatch IP68 Vodotěsný fitness tracker Sportovní hodinky GPS Krokoměr Monitor srdečního tepu Monitor spánku pro iOS Android

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 Informace pro nakupující: Ceny zaslání již od 84Kč přes Zásilkovnu při nákupu přes náš eshop. Informace o stavu zboží a záruce na konci inzerce.


Informace o produktu

chytré hodinky

[Specifikace produktu]

Aplikace: CT FIT

Hmotnost: 34g

Přenos dat: Bluetooth 4.0

Standardní baterie: lithium-polymerová baterie (220 mAh)

Nabíjecí napětí: 5V

Doba nabíjení: 2H

Dodací lhůta: 12 dní (v závislosti na použití a modelu)

Hodnocení voděodolnosti: voděodolné

Podporovaná zařízení: Android 4.4 nebo vyšší, iOS 8.0 nebo vyšší, kompatibilní s chytrými telefony Bluetooth 4.0.

chytré hodinky

[korespondence s aplikací]

Před použitím naskenujte QR kód v uživatelské příručce a nainstalujte jej. Nebo vyhledejte „CT FIT“ v App Store nebo Google Play a nainstalujte jej.

[Pásek s příslušenstvím: červený silikonový pásek]

Zašleme náhradní červený pásek. Pokud chcete řemínek vyměnit, můžete jej snadno sejmout stisknutím háčku na zadní straně.

[Monitor aktivity]

Sledujte své kroky, vzdálenost a spálené kalorie a sledujte účinky chůze, joggingu a běhu.

[dálkové ovládání fotoaparátu]

Fotografujte jedním dotykem

[monitor spánku]

I během spánku můžete zaznamenávat „probuzení“, „hluboký spánek“, „lehký spánek“ atd. a z dat porozumět kvalitě spánku. Je užitečný pro každodenní zlepšení životního stylu a každodenní řízení zdraví.

chytré hodinky

[Připomenutí sedavého zaměstnání]

Pokud se delší dobu nepohybujete v nastavení aplikace, chytré hodinky vás na to upozorní vibracemi. Pokud delší dobu necvičíte, není to pro vaše tělo dobré, takže tato funkce podporuje vaše zdraví. Aplikaci si navíc můžete nastavit tak, aby vás hodiny upozorňovala v závislosti na vašich zvycích, když se nehýbete.

[USB nabíjení]

Připojte 2kolíkový magnetický konektor k zadní straně chytrých hodinek pomocí přiloženého USB kabelu a začněte nabíjet. Během nabíjení se na chytrých hodinkách zobrazí ikona nabíjení a po dokončení nabíjení se nabíjení automaticky zastaví. Kapacita baterie je 220 mAh a na plné nabití vydrží cca 12 dní cca 2 hodiny.

[Poznámka]

1. Při prvním použití nemusí shromažďovat přesné údaje nebo údaje, dokud nebudou shromážděny osobní údaje. Přesná data lze zaznamenat, pokud jej budete nosit nepřetržitě po dobu 24 až 48 hodin, a přesný záznam dat bude možný, pokud jej budete nosit dlouhou dobu.

2. Krokoměr s chytrým náramkem (typ nošení na paži) měří počet kroků nárazem a švihem paže, když se noha dotkne země.

3. Vezměte prosím na vědomí, že pokud neexistují žádné vibrace ekvivalentní normální chůzi, kroky se nemusí počítat.

Stav: Předváděcí zboží z pultů prodejny. Bez opotřebení. Může nést drobné nedostatky vycházejí z povahy zboží. Bez originálního obalu a manuálu.
 
 Záruka: Přesto že se jedná o nové zboží je prodej veden jako "použité zboží " se zkrácenou zárukou. Záruka se nevztahuje na kapacitu baterie jelikož se jedná o spotřební materiál

Informace pro nakupující na Allegro: Na našich stránkách Shankselektrobazar plně podporujeme Zásilkovnu, platbu kartou, převodem a na dobírku. Ceny zaslání již od 84Kč. Zasíláme i do zahraničí na dobírku, včetně Slovenska či Polska. Podporujeme EURO platby. Položku na našich stránkách naleznete pod stejným názvem jako zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré hodinky
Záruka: 6 měsíců (nevztahuje se na baterii)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: