AFLOIA KILO Čistička vzduchu a filtr, 99,97%

Značka: AFLOIA
2 388 Kč –58 %
71sq1Eg6iyS. AC SL1500
2 388 Kč –58 % 999 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

HEPA filtr dokáže rychle zachytit zvláštní zápach a kouř, Snižuje dopad kouře na děti, ať už jsou děti a domácí mazlíčci v obývacím pokoji nebo ložnici, mohou si doma volně užívat čerstvý vzduch. Obsahuje sedm zářivých barev na výběr: modrá/azurová/zelená/žlutá/oranžová/červená/fialová. Elegantní a kompaktní design, pouze 4,4 lb, snadno se přenáší z místnosti do místnosti podle potřeby, skvělé pro dětský pokoj, je to krásný dárek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Informace pro nakupující:  Informace o stavu zboží a záruce na konci inzerce.

Čtyřstranný přívod vzduchu pro kouř

Importovaný HEPA filtr dokáže rychle zachytit zvláštní zápach a kouř, Snižuje dopad kouře na děti, ať už jsou děti a domácí mazlíčci v obývacím pokoji nebo ložnici, mohou si doma volně užívat čerstvý vzduch.

Čistička vzduchu pro lékařské účely zmírňuje alergie

Vzduchový filtr Hepa 4x za hodinu při vysoké rychlosti na ploše 269 stop². Vyčištění místnosti o velikosti 538 ft² trvá pouze 30 minut (140 CADR). Odstranění 99,99 % zvířecí srsti, prachu, pylu, plísní, odstranění prachu, bakterií, plísní a další! Částice filtrů o velikosti 0,1 mikronu a znečištění ovzduší PM 2,5. Alergie na domácí mazlíčky, kašel, sinusitida, kýchání, chronické alergie a sezónní alergie jsou velmi úlevné. Certifikace CE/FCC/RoHS/ETL/GS a seznam ETL.

Unikátní změna barev navržená pro děti

Obsahuje sedm zářivých barev na výběr: modrá/azurová/zelená/žlutá/oranžová/červená/fialová. Elegantní a kompaktní design, pouze 4,4 lb, snadno se přenáší z místnosti do místnosti podle potřeby, skvělé pro dětský pokoj, je to krásný dárek.

Úspora energie

Pracovní výkon vzduchového filtru je pouze 23 wattů a denní spotřeba energie je nižší než 0,69 kW.

Tichý společník pro děti

S pokojovými čističkami vzduchu běžícími na nejnižší rychlost ventilátoru má tento čistič vzduchu pouhých 22 dB. Nastavte čas a vypněte osvětlení displeje, užívejte si klidnou noc nebo si čtěte bez rušení světly a pachy

Stav: Předváděcí zboží z pultů prodejny. Bez opotřebení. Může nést drobné nedostatky vycházejí z povahy zboží. Bez originálního obalu a manuálu.

Záruka: Přesto že se jedná o nové zboží je prodej veden jako "použité zboží" se zkrácenou zárukou.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektro
Záruka: 1 rok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: