COMLIFE 20cm stolní ventilátor s dálkovým ovládáním, USB napájení

657 Kč –39 %
81sZ+D1e7SL. AC SL1500
657 Kč –39 % 399 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Tento tichý ventilátor, vybavený bezkomutátorovým motorem, dokáže generovat proudění vzduchu až 30 metrů, aby zajistil příjemné chlazení v malých nebo středních místnostech. 3 volitelné rychlosti a otočná hlava o 360 stupňů vyhoví vašim potřebám pro různé příležitosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace pro nakupující: Informace o stavu zboží a záruce na konci inzerce.

  360° silné proudění vzduchu

Tento tichý ventilátor, vybavený bezkomutátorovým motorem, dokáže generovat proudění vzduchu až 30 metrů, aby zajistil příjemné chlazení v malých nebo středních místnostech. 3 volitelné rychlosti a otočná hlava o 360 stupňů vyhoví vašim potřebám pro různé příležitosti.Ovládání časovače

ventilátor má funkci časovače, která umožňuje ovládat provozní doby ventilátoru. Časovač je k dispozici na jednu, tři a pět hodin. Jakmile uplyne nastavený čas, ventilátor se automaticky zastaví.

RGB MOOD LIGHT

Díky jedinečnému designu RGB, který má 3 nastavitelné režimy osvětlení a 5 nastavení jasu, si můžete vybrat, zda chcete mít červené, bílé, zelené, žluté, fialové, modré světlo, azurové nebo automaticky měnit barvy postupně nebo prodyšně , vytvořit romantickou atmosféru pro vaši noc nebo poskytnout světlo, které potřebujete, když v noci vstáváte.Režim duálního ovládání

ventilátor můžete ovládat ze vzdálenosti až 20 stop. Pomocí přiloženého dálkového ovládání nebo jednoduše stisknutím tlačítek na zadní straně hlavy. Na základně je drážka, do které můžete uložit dálkové ovládání nebo drobnosti pro uspořádání věcí.

Kompaktní a lehký

8palcový stolní ventilátor váží pouze 590 g. Kompaktní velikost se vejde do každého rohu prostoru nebo desky stolu, aniž by zabírala mnoho místa. Je lehký, snadno ho přemístí i děti. Skvělý dopravní ventilátor, který vás udrží v pohodě po celý den, ať už doma, v kanceláři, doma, v karavanu atd.

 

 

  Stav: Nové.
Záruka: Přesto že se jedná o nové zboží je prodej veden jako "použité zboží" se zkrácenou zárukou.


Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí ventilátory
Záruka: 1 rok
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: