dětská chůvička HOMIEE 360° 5" LCD, noční vidění

6 161 Kč –83 %
4129xx7B2nL
6 161 Kč –83 % 999 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

HOMIEE Video Baby Monitor se zaměřuje na poskytování lepších řešení péče o miminko. Účelem přípravku je zbavit rodiče starostí a strachů během růstu miminka. Určitě to bude miminko a váš nezbytný společník. Zapojte zástrčku fotoaparátu do elektrické zásuvky a zapněte monitor. Kamera se automaticky spustí a spáruje se s monitorem. Není třeba se připojovat k WiFi nebo stahovat aplikaci, stačí připojit a hrát

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace pro nakupující: Ceny zaslání již od 84Kč přes Zásilkovnu při nákupu přes náš eshop. Informace o stavu zboží a záruce na konci inzerce.

 

HOMIEE Video Baby Monitor

HOMIEE Video Baby Monitor se zaměřuje na poskytování lepších řešení péče o miminko. Účelem přípravku je zbavit rodiče starostí a strachů během růstu miminka. Určitě to bude miminko a váš nezbytný společník.

Snadná instalace a použití

Zapojte zástrčku fotoaparátu do elektrické zásuvky a zapněte monitor. Kamera se automaticky spustí a spáruje se s monitorem. Není třeba se připojovat k WiFi nebo stahovat aplikaci, stačí připojit a hrát

Zvukový a teplotní alarm

Zvukový alarm se na displeji ozve, když je detekován pláč dítěte nebo je teplota v místnosti příliš vysoká nebo příliš nízká. Rodiče mohou být v klidu s našimi teplotními a zvukovými alarmy. 

Dvě dlouhé nabíjecí linky

Dva napájecí kabely jsou dlouhé 3 metry a jsou dostatečně dlouhé, aby se vešly téměř kamkoli do místnosti. Silnější přenos než řešení WiFi Pomocí nejnovější bezdrátové technologie může dosah přenosu činit až 300 metrů (na otevřeném prostranství). Můžete vidět své dítě, když vaříte v kuchyni nebo pracujete ve své pracovně

Dobíjecí videomonitor

Vestavěná dobíjecí lithiová baterie 2000mAh, pohodlnější použití. Baterie vydrží 7 hodin v úsporném režimu a displej vydrží 4 hodiny Nejen chůvička Není to chůvička jen doma, ale také hojně využívaná na mnoha místech či situacích, jako jsou nemocnice, školy, kanceláře a pečovatelské domy.

Stav: Předváděcí zboží z pultů prodejny. Bez vážnějších opotřebení. Může nést drobné nedostatky vycházejí z povahy zboží. Ve většině případů je na lesklých částech a displejích stále krycí folie. Jednotlivé kusy se od sebe mohou lišit vzhledem a stavem. Bez originální krabice a manuálu. Vydrž a kapacita baterie různorodá. Nevztahuje se na baterii žádná záruka.

Test: kamery a monitoru, přenos obrazu, spouštění nočního vidění, nabíjení, dosah signálu v provozní vzdálenosti 5m, test obousměrného mikrofonu.

Záruka: Přesto že se jedná o nové zboží je prodej veden jako "použité zboží "se zkrácenou zárukou. Záruka se vztahuje na testované položky pokud není uvedeno jinak.

Informace pro nakupující na Allegro: Na našich stránkách Shankselektrobazar plně podporujeme Zásilkovnu, platbu kartou, převodem a na dobírku. Ceny zaslání již od 84Kč. Zasíláme i do zahraničí na dobírku, včetně Slovenska či Polska. Podporujeme EURO platby. Položku na našich stránkách naleznete pod stejným názvem jako zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o kojence a batolata
Záruka: 6 měsíců (nevztahuje se na baterii)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: