DODOCOOL DA213WEU WiFi repeater, zesilovač signálu, 5GHz

1 186 Kč –66 %
dodocool da213weu repetidor wifi
1 186 Kč –66 % 399 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Tento zesilovač signálu Wifi extenderů může rozšířit vaši stávající wifi do těžko dostupných oblastí a poskytuje silné a spolehlivé sítě, které lze snadno rozšířit na všechna nedostupná místa pro váš domov nebo kancelář.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace pro nakupující:Informace o stavu zboží a záruce na konci inzerce.

360º Plné pokrytí Wifi

Tento zesilovač signálu Wifi extenderů může rozšířit vaši stávající wifi do těžko dostupných oblastí a poskytuje silné a spolehlivé sítě, které lze snadno rozšířit na všechna nedostupná místa pro váš domov nebo kancelář.Super rychlost a stabilní výkon

WiFi zesilovače dodocool s ethernetovým portem a dvoupásmovými externími anténami (2,4 GHz + 5 GHz), které poskytují kombinovanou přenosovou rychlost až 1200 Mbps pro domácnost. Přináší vám lepší zážitek ze streamování a hraní online.

Bezdrátové zabezpečení
Víceúrovňové možnosti bezdrátového šifrování Wifi repeater zabraňuje neoprávněnému přístupu a chrání vaše důležitá data. Podporujte výběr z různých typů šifrování Wi-Fi, jako je zabezpečený typ WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK, umožňující bezdrátové zabezpečení.Univerzální kompatibilita

Tento wifi extender funguje se všemi standardy 802.11n/g/b/ac jakýmkoli bezdrátovým routerem, bránou nebo kabelovým modemem s WiFi, podporou opakovače a režimem AP pro různé síťové požadavky. dokonale kompatibilní se stávajícími bezdrátovými koncovými zařízeními. Přepínatelný režim AP se může připojit ke kabelové síti a převést kabelový internet na bezdrátový.

Snadné nastavení jedním tlačítkem

Stisknutím tlačítka WPS na zesilovači wifi i na routeru můžete extender spustit do pracovního režimu během několika sekund. Snadné nastavení pomocí konfigurace založené na webových stránkách prohlížeče ve většině zařízení, včetně smartphonu (iOS/Android) nebo PC.

 

 

  Stav: Předváděcí zboží z pultů prodejny. Bez opotřebení. Může nést drobné nedostatky vycházejí z povahy zboží. Bez originálního obalu a manuálu.
Záruka: Přesto že se jedná o nové zboží je prodej veden jako "použité zboží" se zkrácenou zárukou. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Servery a příslušenství
Záruka: 1 rok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: