Elegoo UNO R3 Super Starter Kit - Arduino

1 319 Kč –62 %
6ueraka7f6h0bn00jkq7
1 319 Kč –62 % 499 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Arduino je open-source platforma používaná pro budování elektronických projektů. Arduino se skládá jak z fyzické programovatelné desky plošných spojů (často označované jako mikrokontrolér), tak z části softwaru nebo IDE (Integrated Development Environment), která běží na vašem počítači a slouží k zápisu a nahrávání počítačového kódu na fyzickou desku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace pro nakupující: Ceny zaslání již od 84Kč přes Zásilkovnu při nákupu přes náš eshop. Informace o stavu zboží a záruce na konci inzerce.

KOMPATIBILITA S OFICIÁLNÍM IDE ARDUINO, SOFTWAREM, SENZORY A KÓDY

Arduino je open-source platforma používaná pro budování elektronických projektů. Arduino se skládá jak z fyzické programovatelné desky plošných spojů (často označované jako mikrokontrolér), tak z části softwaru nebo IDE (Integrated Development Environment), která běží na vašem počítači a slouží k zápisu a nahrávání počítačového kódu na fyzickou desku.

Z důvodu open source je výroba desek Arduino a distribuce softwaru povolena kýmkoli. Desky Arduino jsou komerčně dostupné v předem sestavené formě nebo jako sady pro kutily (udělej si sám).

Elegoo je jedním z výrobců na trhu, jehož klonové produkty jsou kompatibilní s oficiálními deskami mikrokontroléru Arduino, mohou používat oficiální software Arduino, senzory a kódy.

 

NAUČTE SE ELEKTRONIKU A PROGRAMOVÁNÍ S ELEGOO

Desky UNO lze použít jako mozky téměř jakéhokoli elektronického projektu. UNO může komunikovat s tlačítky, LED diodami, motory, reproduktory, jednotkami GPS, kamerami, internetem a dokonce i vaším chytrým telefonem nebo televizí! Propojením desky UNO s osobním počítačem pomocí USB kabelu a nahráním programů na desku mohou uživatelé vytvářet digitální zařízení a interaktivní objekty, které dokážou snímat a ovládat objekty ve fyzickém a digitálním světě, jako jsou roboti nebo dokonce poctivé věštecké stroje.

Pro tuto Elegoo Super Starter Kit poskytujeme 24-lekcový tutoriál, který představuje základní nastavení softwarového IDE, principy fungování senzorů a jednoduchý program umožňující desce UNO ovládat senzory.

Tato sada je vhodná pro děti od 10 let. Mladší děti by měly být pod dohledem a vedením dospělých.

 

74HC595 A LED

74HC595 je sériový převodník na paralelní převodník, který má osm výstupů (dokonalé) a tři vstupy, které do něj po částech přivádíte.

Tento čip trochu zpomaluje řízení LED (LEDy můžete změnit pouze asi 500 000 krát za sekundu místo 8 000 000 za sekundu), ale stále je opravdu rychlý, mnohem rychlejší, než lidé mohou detekovat, takže to stojí za to.

Posuvný registr 74HC595 je typ čipu, který obsahuje to, co lze považovat za osm paměťových míst, z nichž každé může být 1 nebo 0. Chcete-li každou z těchto hodnot zapnout nebo vypnout, vkládáme data pomocí ' Data' a 'Clock' piny čipu.

4 ČÍSELNÝ 7 SEGMENTOVÝ DISPLEJ

7 segmentové displeje se skládají ze 7 LED, nazývaných segmenty, uspořádaných do tvaru „8“. Většina 7segmentových displejů má ve skutečnosti 8 segmentů s tečkou na pravé straně číslice, která slouží jako desetinná čárka. 

Při použití 4místného 7segmentového displeje se k ovládání zobrazované číslice používá společná anoda nebo kolík společné katody. Přestože funguje pouze jedna číslice, princip Persistence of Vision vám umožňuje vidět všechna zobrazená čísla, protože rychlost každého skenování je tak vysoká, že si intervaly téměř nevšimnete. 

Sestavením obvodu a úpravou programu mohou uživatelé vytvořit jednoduchý displej zobrazující určitá čísla, nebo komplexněji odpočítávací časovač nebo elektrické házení kostkou.

 

KROKOVÝ MOTOR

 

Krokové motory jsou stejnosměrné motory, které se pohybují v diskrétních krocích. Mají více cívek, které jsou organizovány ve skupinách nazývaných „fáze“. Postupným připojováním každé fáze se motor bude otáčet, jeden krok za druhým.

Pomocí počítačem řízeného krokování můžete dosáhnout velmi přesného polohování a/nebo regulace rychlosti. Z tohoto důvodu jsou krokové motory motorem volby pro mnoho aplikací pro přesné řízení pohybu.

Nejjednodušším způsobem propojení unipolárního krokového motoru s deskou UNO je použití breakoutu

pro čip tranzistorového pole ULN2003A, přivádějící napětí na každou z cívek ve specifické sekvenci.

 

Stav: Předváděcí zboží z pultů prodejny. Bez opotřebení. Může nést drobné nedostatky vycházejí z povahy zboží.
Záruka: Přesto že se jedná o nové zboží je prodej veden jako "použité zboží" se zkrácenou zárukou. Záruka se nevztahuje na kapacitu baterie jelikož se jedná o spotřební materiál

Informace pro nakupující na Allegro: Na našich stránkách Shankselektrobazar plně podporujeme Zásilkovnu, platbu kartou, převodem a na dobírku. Ceny zaslání již od 84Kč. Zasíláme i do zahraničí na dobírku, včetně Slovenska či Polska. Podporujeme EURO platby. Položku na našich stránkách naleznete pod stejným názvem jako zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektronika
Záruka: 6 měsíců (nevztahuje se na baterii)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: