Festnight 2200 1D/2D/QR čtečka čárových kódů CMOS, USB

1 032 Kč –41 %
51L2wWm3+dL. AC SL1000
1 032 Kč –41 % 599 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Stolní všesměrový skener dokáže rychle a přesně dekódovat digitální čárový kód (1D & 2D) na mobilní obrazovce; Při použití technologie skenování bez světla se vyhněte podráždění očí a nepohodlí uživatelům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace pro nakupující:  Informace o stavu zboží a záruce na konci inzerce.

 

Popis:

  • Stolní všesměrový skener dokáže rychle a přesně dekódovat digitální čárový kód (1D & 2D) na mobilní obrazovce; Při použití technologie skenování bez světla se vyhněte podráždění očí a nepohodlí uživatelům.
  • S vysokou rychlostí skenování, vysokou citlivostí, stabilním výkonem a vysokou mírou rozpoznávání, široce používané v supermarketech, večerkách, knihovnách, drogeriích, maloobchodech, stravovacích službách a dalších průmyslových odvětvích, které potřebují platbu za skenování.
  • S rozhraním USB, připojte k použití; silná kompatibilita s OS, k dispozici pro Linux, Android, Windows XP, Windows Vista, Windows 7,8,10, Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Server 2010.
  • Díky vysoké citlivosti a velkému cílovému povrchu COMS má skener silnou dekódovací schopnost efektivně identifikovat fuzzy, barevné nebo anomální čárové kódy; papírové nebo filmové 1D 2D čárové kódy; vysoce reflexní obrazovka nebo čárové kódy obrazovky s nízkým jasem a tak dále.

 

 

  Stav: Nové. Bez originálního obalu a manuálu. Příslušenství tak jak je na reálných fotografiích.


Záruka: Přesto že se jedná o nové zboží je prodej veden jako "použité zboží" se zkrácenou zárukou. 


Doplňkové parametry

Kategorie: Vybavení obchodu
Záruka: 1 rok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: