G Spot Rabbit Vibrátor stimulace pro ženy

399 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

 

  • Ergonomický design - Vibrátor je stylový a ergonomický a delší velikost může snadno a hluboce stimulovat vagínu. Jedinečný design, který stimuluje klitoris, lze lépe umístit na obě strany klitorisu nebo bradavek, což vám poskytne jiný sexuální zážitek.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu


 Informace pro nakupující: Ceny zaslání již od 84Kč přes Zásilkovnu při nákupu přes náš eshop. Informace o stavu zboží a záruce na konci inzerce.

Popis výrobku

1

Jedná se o vkládací hračku. Má 360° ohebnou hlavu , kterou můžete pohybovat, abyste našli své sladké místo. Vypadá to jako roztomilý zajíček s ušima určenými ke stimulaci klitorisu. Pod zajíčkem jsou dvě tlačítka, tlačítko pro zapnutí/vypnutí a tlačítko pro nastavení vibračního režimu.

Hračka má dva silně vibrující parohy, které můžete umístit na obě strany svého klitorisu a jejich vibrace vás obrátí na hlavu, zatímco násada vibruje uvnitř vás, což dává tomuto vibrátoru dostatečnou délku, aby vám přineslo nenahraditelnou stimulaci uvnitř vás. Pokaždé, když změníte vzor vibrací na klitorisu a vagíně, přinese to nekontrolovatelné sténání!

1
Stav: Předváděcí zboží z pultů prodejny. Bez opotřebení. Může nést drobné nedostatky vycházejí z povahy zboží. Bez originálního obalu a manuálu.
 
 Záruka: Přesto že se jedná o nové zboží je prodej veden jako "použité zboží " se zkrácenou zárukou. Záruka se nevztahuje na kapacitu baterie jelikož se jedná o spotřební materiál
 
FOTO ilustrativni

Informace pro nakupující na Allegro: Na našich stránkách Shankselektrobazar plně podporujeme Zásilkovnu, platbu kartou, převodem a na dobírku. Ceny zaslání již od 84Kč. Zasíláme i do zahraničí na dobírku, včetně Slovenska či Polska. Podporujeme EURO platby. Položku na našich stránkách naleznete pod stejným názvem jako zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Erotika
Záruka: 6 měsíců (nevztahuje se na baterii)
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: