Chytré hodinky HolyHigh Fitness BT 5.0 IP68 CS201

1 210 Kč –75 %
f36432a8 dfbc 4beb b152 001b55f13580. CR0,0,1200,1200 PT0 SX300 V1
1 210 Kč –75 % 299 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení

Inteligentní hodinky HolyHigh CS201 Přizpůsobení ciferníku Vodotěsný fitness sledovač s monitorem krevního kyslíku/tepu/spánku Fitness náramek 18 sportovních režimů Sledování aktivity Kompas pro muže Chlapci Ženy

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Informace pro nakupující: Ceny zaslání již od 84Kč přes Zásilkovnu při nákupu přes náš eshop. Informace o stavu zboží a záruce na konci inzerce.

Popis

Inteligentní hodinky HolyHigh Fitness Tracker Full Touch Přizpůsobení ciferníku pomocí srdeční frekvence / TK / kyslíku v krvi / spánku, voděodolný Fitness Tracker Automatické sledování 18 Sportovní režim Volání SMS a ovládání hudby Kompas

holyhigh-fitness-tracker-smart-watch-cs201-details-2

Sledování denních aktivit

Sluchátka se automaticky připojí k poslednímu připojenému zařízení, jakmile otevřete nabíjecí pouzdro, pak stačí sluchátka vyjmout z pouzdra a poslouchat hudbu. Pohodlně si vybírejte cvičení z 18 režimů a sledujte své tréninky a sledujte podrobné výsledky dat, jako je srdeční frekvence zóna, vzdálenost, kalorie a další prostřednictvím aplikace Zeroner Health.

 

holyhigh-fitness-tracker-smart-watch-cs201-details-3

Voděodolné a plavecké režimy IP68

Sluchátka se automaticky připojí k poslednímu připojenému zařízení, jakmile otevřete nabíjecí pouzdro, pak stačí sluchátka vyjmout z pouzdra a poslouchat hudbu. Vestavěný vysoce přesný gyroskop a senzor magnetometru, fitness tracker dokáže zachytit plavecké okruhy, rychlost zdvihu, průměrné tempo, průměrný SWOLF a tak dále, které vám pomohou efektivně plavat.

 

holyhigh-fitness-tracker-smart-watch-cs201-details-4

Venkovní asistent-kompas

Sluchátka se automaticky připojí k poslednímu připojenému zařízení, jakmile otevřete nabíjecí pouzdro, pak stačí sluchátka z pouzdra vyjmout a poslouchat hudbu. Vestavěný kompas vám pomůže najít směr venku a doprovodit vás na vaše venkovní dobrodružství.

 

holyhigh-fitness-tracker-smart-watch-cs201-details-5

Celodenní monitorování srdečního tepu

Sluchátka se automaticky připojí k poslednímu připojenému zařízení, jakmile otevřete nabíjecí pouzdro, pak stačí sluchátka z pouzdra vyjmout a poslouchat hudbu. Zapněte „Automatické sledování srdeční frekvence“ a sledujte změny srdeční frekvence v průběhu dne a získejte více pokyny ohledně vaší srdeční frekvence.

 

holyhigh-fitness-tracker-smart-watch-cs201-details-6

Monitorování fibrilace síní

Sluchátka se automaticky připojí k poslednímu připojenému zařízení, jakmile otevřete nabíjecí pouzdro, pak stačí sluchátka z pouzdra vyjmout a poslouchat hudbu. Chytré hodinky s vysoce přesným a vysoce výkonným snímačem srdečního tepu PPG poskytují 7/24 sledování fibrilace síní, abyste udrželi zdraví srdce po celý den.

 

holyhigh-fitness-tracker-smart-watch-cs201-details-7

Upozornění na volání/SMS/SNS

Sluchátka se automaticky připojí k poslednímu připojenému zařízení, jakmile otevřete nabíjecí pouzdro, pak stačí sluchátka z pouzdra vyjmout a poslouchat hudbu. Přijímat a číst SMS zprávy a upozornění SNS (včetně Facebooku, Twitteru, WhatsAppu a Instagramu atd. .) přímo na vašem zařízení. Můžete na něm také zavěšovat příchozí telefonní hovory.

 

holyhigh-fitness-tracker-smart-watch-cs201-details-8

Monitorování spánku REM

Sluchátka se automaticky připojí k poslednímu připojenému zařízení, jakmile otevřete nabíjecí pouzdro, pak stačí sluchátka z pouzdra vyjmout a poslouchat hudbu. Podívejte se na cenné informace o fázích hlubokého, lehkého a REM spánku, abyste získali jasnou představu o své noční návyky a vědět, co můžete udělat pro zlepšení.

Stav: Předváděcí zboží z pultů prodejny. Bez opotřebení. Může nést drobné nedostatky vycházejí z povahy zboží. Bez originálního obalu a manuálu.
 
 Záruka: Přesto že se jedná o nové zboží je prodej veden jako "použité zboží " se zkrácenou zárukou. Záruka se nevztahuje na kapacitu baterie jelikož se jedná o spotřební materiál

 

Informace pro nakupující na Allegro: Na našich stránkách Shankselektrobazar plně podporujeme Zásilkovnu, platbu kartou, převodem a na dobírku. Ceny zaslání již od 84Kč. Zasíláme i do zahraničí na dobírku, včetně Slovenska či Polska. Podporujeme EURO platby. Položku na našich stránkách naleznete pod stejným názvem jako zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré hodinky
Záruka: 6 měsíců (nevztahuje se na baterii)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: