Koolertron Mini mechanická klávesnice,RGB, 23 Programovatelných kláves

1 867 Kč –78 %
71t+YZ8w+FL. AC SL1500
1 867 Kč –78 % 399 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Všechny klávesy lze programovat. Vlastní programovatelné klíčové funkce zahrnují běžných 127 tlačítek, tlačítka webové navigace, 19 multimediálních zkratek, zámky klávesnice, zámky Windows atd. Každé tlačítko lze nastavit na kterékoli z těchto tlačítek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace pro nakupující: Ceny zaslání již od 84Kč přes Zásilkovnu při nákupu přes náš eshop. Informace o stavu zboží a záruce na konci inzerce.

Všech 23 programovatelných kláves

Všechny klávesy lze programovat. Vlastní programovatelné klíčové funkce zahrnují běžných 127 tlačítek, tlačítka webové navigace, 19 multimediálních zkratek, zámky klávesnice, zámky Windows atd. Každé tlačítko lze nastavit na kterékoli z těchto tlačítek.

 

Všechny makro klávesy

K dispozici je 16 tlačítek funkcí maker, funkce maker lze používat v sérii a mohou podporovat až 349 příkazů kláves, které mohou splňovat různé složité scénáře použití, jako jsou: office/wps a další zkratky kancelářského softwaru, CAD/ Ae/Pr/Ps zkratky, různé uživatelské účty a hesla, herní rychlé triky, základní kód pro programátory. Například nastavení tlačítka spustí „ctrl+a 0,5s ctrl+c 0,5s ctrl+v“ atd. řadu operací

 

4vrstvé uživatelské konfigurace

Vestavěný MCU, po nastavení kláves klávesnice, může být uložen v MCU klávesnice a není třeba resetovat klávesnici ani vyměnit počítač. Může uložit 4 vrstvy konfigurací pro zpracování více scénářů použití. Perfektní nejen pro hráče, ale také pro mnoho dalších typů uživatelů, včetně návrhářů a editorů videa

 

Přenosná miniklávesnice

Přenosná miniklávesnice, 5" x 3,5" x 1,2" ultra malá velikost, efektivně šetří místo na ploše. Odnímatelný USB kabel. Ke stejné klávesnici můžete připojit klávesnici (plug and play) a klávesnici se 104 klávesami počítač zároveň, nebudou se vzájemně rušit.

 

RGB podsvícení klávesnice

RGB podsvícení lze přizpůsobit požadované barvě hráče. Jas podsvícení lze upravit/vypnout. Dynamické efekty lze shrnout do 8, každý dynamický světelný efekt lze nastavit na 3 různé rychlosti; Kromě toho můžete upravit 30 úrovní jasu, 32 úrovní sytosti a 32 různých barev (včetně 32 statických monochromatických a 32 statických barev) ve světelném efektu. (POZNÁMKA: neexistuje žádná podpora pro použití HUB)

 

Poznámka:

Stáhněte si prosím nejnovější verzi softwaru pro konfiguraci klávesnice podle webové stránky: Windows--https://product_manual.s3.us-east-1.amazonaws.com /MYKB.zip . Mac OS – https://product_manual.s3.us-east-1.amazonaws.com/MYKB_For_MacOS.zip.

 

 

Stav: Nové
Záruka: Přesto že se jedná o nové zboží je prodej veden jako "použité zboží" se zkrácenou zárukou.

Informace pro nakupující na Allegro: Na našich stránkách Shankselektrobazar plně podporujeme Zásilkovnu, platbu kartou, převodem a na dobírku. Ceny zaslání již od 84Kč. Zasíláme i do zahraničí na dobírku, včetně Slovenska či Polska. Podporujeme EURO platby. Položku na našich stránkách naleznete pod stejným názvem jako zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kabelové
Záruka: 6 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: