MBB EZ SQUATTING Válečkový masážní stroj, 10v1, na trénink celého těla

4 733 Kč –91 %
61fWYteS8oL. AC SL1500
4 733 Kč –91 % 399 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Když ležíte na EZ SQUATTING, dvě řady válečkových hřídelí budou přirozeně těsně u vašich drážek zad. Pokud jste zcela uvolněni, přizpůsobí se nejlepšímu úhlu oblouku podle vaší osobní hmotnosti a tvaru, aby se snížil tlak.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace pro nakupující:  Informace o stavu zboží a záruce na konci inzerce.

Spinální dekomprese

Když ležíte na EZ SQUATTING, dvě řady válečkových hřídelí budou přirozeně těsně u vašich drážek zad. Pokud jste zcela uvolněni, přizpůsobí se nejlepšímu úhlu oblouku podle vaší osobní hmotnosti a tvaru, aby se snížil tlak.Health Experts

Když ležíte a relaxujete, začne se generovat anti-gravitační efekt EZ SQUATTING. Uvolní vaše stlačené spline, otevře prostor mezi splinem, takže budete cítit, že všechen váš tlak zmizí a bolest v zádech zmizí!

Rolling Massager

14 masážních válečků EZ SQUATTING slide pro uvolnění fascie celých zad! Když ležíte na EZ SQUATTING, pohybujte horní částí těla podpůrnou silou nohou, abyste účinně masírovali celá záda a boky.EZ SQUATTING

Je to vaše fyzická a psychická ochrana zdraví více než sportovní zařízení. EZ SQUATTING nově definuje použití sportovních zařízení a přináší sportovní zážitky, které jste nikdy předtím nezažili. Je to právě ten produkt, který doporučují odborníci na zdraví, chválí ho senioři, chválí ho lidé středního věku a převládá mezi mladými lidmi. Lidé, kteří jej užívali, jsou zdravější, mladší a méně náchylní k nemocem!

Multifunkční sporty

S elastickými strunami a madly vytváří mnoho cvičebních režimů, například veslování, lana a kliky a další cvičební režimy! Vaším domovem je tělocvična.

 

 

  Stav: Nové.
Záruka: Přesto že se jedná o nové zboží je prodej veden jako "použité zboží" se zkrácenou zárukou.


Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní sporty
Záruka: 1 rok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: