Meross MSS530L WiFi Spínač s Alexou, Google Home, Dotykový

562 Kč –64 %
61fmQrNIrhL. SL1500
562 Kč –64 % 199 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení

Pokud jsou ve vaší místnosti více než 3 světla, která je třeba inteligentně ovládat, je pro vás MSS530L tou nejlepší volbou: například „světlo na pohovku, střední světlo, pohyblivé světlo“. Kontrolka vypínače svítí při přerušení, to znamená, že pokud je připojené světlo vypnuté, abyste pochopili, je to velmi praktické, abyste vypínač našli ve tmě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace pro nakupující: Ceny zaslání již od 84Kč přes Zásilkovnu při nákupu přes náš eshop. Informace o stavu zboží a záruce na konci inzerce.

  Inteligentní spínač se třemi tlačítky

Pokud jsou ve vaší místnosti více než 3 světla, která je třeba inteligentně ovládat, je pro vás MSS530L tou nejlepší volbou: například „světlo na pohovku, střední světlo, pohyblivé světlo“. Kontrolka vypínače svítí při přerušení, to znamená, že pokud je připojené světlo vypnuté, abyste pochopili, je to velmi praktické, abyste vypínač našli ve tmě.Úspora energie

Z praxe vyplývá, že při zhasnutí kontrolky můj wattmetr signalizoval spotřebu 0 wattů, což je známka toho, že 3 žárovky a wifi modul způsobují zanedbatelnou spotřebu. Domácí automatizace nevede k velkým ztrátám výkonu

Kompatibilní s aplikací Alexa a meross App

Smart Switch připojený k Alexa, vytvořte si domov s možností zapnout nebo vypnout inteligentní hlasový spínač nebo ovládat různé typy žárovek samostatně podle názvu v nastavení jeviště, to je váš první krok k domovu automatizaceProgram a časovač

Má naprogramovanou funkci zapnutí a vypnutí, můžete nastavit rutinní čas automatického vypnutí, aby fungoval automaticky. Prostřednictvím aplikace můžete vypnout osvětlení klíče a naprogramovat možnost jeho zapnutí a vypnutí v přednastavený čas.

 

 

  Stav: Předváděcí zboží z pultů prodejny. Bez opotřebení. Může nést drobné nedostatky vycházejí z povahy zboží. Bez originálního obalu a manuálu.
Záruka: Přesto že se jedná o nové zboží je prodej veden jako "použité zboží" se zkrácenou zárukou. 

Informace pro nakupující na Allegro: Na našich stránkách Shankselektrobazar plně podporujeme Zásilkovnu, platbu kartou, převodem a na dobírku. Ceny zaslání již od 84Kč. Zasíláme i do zahraničí na dobírku, včetně Slovenska či Polska. Podporujeme EURO platby. Položku na našich stránkách naleznete pod stejným názvem jako zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektronika
Záruka: 6 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: