Nobsound Little Bear B4 zesilovač sluchátek-černá

1 893 Kč –68 %
71Wu1jtoXDL. AC SL1200
1 893 Kč –68 % 599 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

B4 je lampový sluchátkový zesilovač, zvuk je teplejší než tranzistorové produkty. Má vestavěný ochranný obvod baterie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace pro nakupující: Ceny zaslání již od 84Kč přes Zásilkovnu při nákupu přes náš eshop. Informace o stavu zboží a záruce na konci inzerce.

B4 je lampový sluchátkový zesilovač, zvuk je teplejší než tranzistorové produkty. Má vestavěný ochranný obvod baterie. Po úplném nabití se automaticky vypne, kontrolka LED nabíječky se změní na ZELENOU. Dokáže si uvědomit využití lidské inteligence. Jinak . Když nabíjíte baterii. Tento zesilovač B4 nelze zapnout, dokud nevytáhnete rozhraní nabíječky. protože my navrhujeme, aby to tak fungovalo, jen aby byla baterie bezpečná.

Návod k použití: 1. iPod / mobilní telefon / MP3: připojte do zásuvky B4 INPUT audio kabelem 3,5 až 3,5. 2. Přepínač a ovládání hlasitosti sdílejí stejný knoflík: Otočte knoflíkem VOL doleva a poté zapojte sluchátka / špunty do uší do zásuvky HEADPHONE. 3. .Zapněte přehrávač médií a nalaďte knoflík VOL zleva doprava, dokud nebude hlasitost vhodná. 4. Vypnout: Když nechcete poslouchat, sejměte sluchátka, ztlumte hlasitost, dokud se stroj nevypne.

Upozornění: při používání B4 s vaším mobilním telefonem, pokud jste ve sluchátkách slyšeli nějaký zvuk „zhi ~ zhi“. Pravděpodobně je to rušení z vašeho mobilního telefonu, jako je signál WIFI nebo 4G, které ruší trubici a způsobuje hluk ve zvuku .To je normální. Protože všechny elektronky mají mikrofonní efekt. Abyste se vyhnuli hluku, držte svůj mobil co nejdále od B4.

Referenční údaje pro 5899: (Typ A Zesílený stav): Napětí ohřívače: 6,3 V Proud ohřívače: 300 mA Napětí anody: 100 V Katodový rezistor: 220 Ω faktor zesílení výkonu: 20 Základní odpor anody: 4000Ω Transkonduktance: 5000 um / s 8,5mA Napětí sítě: -9V

Stav: Předváděcí zboží z pultů prodejny. Bez opotřebení. Může nést drobné nedostatky vycházejí z povahy zboží. Bez originálního obalu a manuálu.
Záruka: Přesto že se jedná o nové zboží je prodej veden jako "použité zboží" se zkrácenou zárukou. Záruka se nevztahuje na kapacitu baterie jelikož se jedná o spotřební materiál

Informace pro nakupující na Allegro: Na našich stránkách Shankselektrobazar plně podporujeme Zásilkovnu, platbu kartou, převodem a na dobírku. Ceny zaslání již od 84Kč. Zasíláme i do zahraničí na dobírku, včetně Slovenska či Polska. Podporujeme EURO platby. Položku na našich stránkách naleznete pod stejným názvem jako zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektro
Záruka: 6 měsíců (nevztahuje se na baterii)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: