PeriPage A6 Mini Tepelná Tiskárna

1 218 Kč –59 %
51vZQzL5V5L. SL1500
1 218 Kč –59 % 499 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

nulová údržba, tisk s nulovými náklady, není potřeba inkoustová páska, není potřeba inkoust a také není potřeba inkoustová kazeta. Stačí jej nabít, vložte termopapír dovnitř a vytiskněte cokoli. Vestavěná 1000mAh dobíjecí baterie, práce s nízkou hlučností, můžete kdykoli tisknout a nahrávat scenérii, kterou vidíte, nahrávat jeho nebo její sladká slova nebo sbírat cvičení, která jste při studiu udělali špatně, což je zábavné a praktické.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace pro nakupující: Ceny zaslání již od 84Kč přes Zásilkovnu při nákupu přes náš eshop. Informace o stavu zboží a záruce na konci inzerce.

Pohodlná životnost

nulová údržba, tisk s nulovými náklady, není potřeba inkoustová páska, není potřeba inkoust a také není potřeba inkoustová kazeta. Stačí jej nabít, vložte termopapír dovnitř a vytiskněte cokoli. Vestavěná 1000mAh dobíjecí baterie, práce s nízkou hlučností, můžete kdykoli tisknout a nahrávat scenérii, kterou vidíte, nahrávat jeho nebo její sladká slova nebo sbírat cvičení, která jste při studiu udělali špatně, což je zábavné a praktické.Dobrý tisk

S rozlišením 203 Dpi je kvalita tisku mnohem lepší než u konkurenčních produktů. Může tisknout 57 mm (šířka) x 30 mm (průměr role) termopapír a samolepky, stejně jako různé papíry se štítky. Poznámka: Před použitím tohoto produktu nezapomeňte vyhledat „PeriPage“ v App Store/Play Store, abyste si aplikaci stáhli, a lze ji tisknout a používat pouze po připojení tiskárny k aplikaci.

Multifunkční tiskárna PeriPeri

Podporuje řadu funkcí, umí tisknout fotografie, štítky, informace, seznamy, záznamy, Qr kódy, tisk webových stránek, rozpoznávání textu OCR, fotografie Ar atd. Aplikace nabízí různé typy písem a motivů Udělejte svůj tisk pohodlnějším a stylovějším.Malý a roztomilý vzhled

Malé a lehké tělo, lze jej vložit do kapsy nebo tašky, snadno se nosí. Mini roztomilý vzhled, je to nejlepší dárek pro děti, studenty, milovníky, přátele, rodinu.

Způsob připojení

Podpora bezdrátového Bluetooth Bt 4.0 pro připojení k smartphonu, USB kabel pro připojení k počítači; Uživatelská příručka je k dispozici v 8 jazycích, které si můžete přečíst; Pokud skenovací kód nemůže úspěšně otevřít odkaz ke stažení, přejděte do App Store/Play Store a vyhledejte PeriPage ke stažení.

 

 

  Stav: Předváděcí zboží z pultů prodejny. Bez opotřebení. Může nést drobné nedostatky vycházejí z povahy zboží. Bez originálního obalu a manuálu.
Záruka: Přesto že se jedná o nové zboží je prodej veden jako "použité zboží" se zkrácenou zárukou. Záruka se nevztahuje na kapacitu baterie jelikož se jedná o spotřební materiál

Informace pro nakupující na Allegro: Na našich stránkách Shankselektrobazar plně podporujeme Zásilkovnu, platbu kartou, převodem a na dobírku. Ceny zaslání již od 84Kč. Zasíláme i do zahraničí na dobírku, včetně Slovenska či Polska. Podporujeme EURO platby. Položku na našich stránkách naleznete pod stejným názvem jako zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tiskárny, příslušenství
Záruka: 6 měsíců (nevztahuje se na baterii)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: