Powerlux FW-2 10kanálový rádiový záblesk. vysílač

410 Kč –75 %
Powerlux FW-2 10kanálový rádiový záblesk. vysílač
410 Kč –75 % 99 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení

Spoušť FW-2 může pracovat na jedné z deseti různých frekvencí. To umožňuje plnou kontrolu nad tím, které lampy budou spouštěny. To také zabraňuje rušení, například když je v blízkosti další fotoateliér.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace pro nakupující: Ceny zaslání již od 84Kč přes Zásilkovnu při nákupu přes náš eshop. Informace o stavu zboží a záruce na konci inzerce.

MODERNÍ, DESETIKANÁLOVÝ, RÁDIOVÝ ODPAL BLESKU: VYSÍLAČ

Rádiová spoušť je zařízení, které přenáší spouštěcí signál z kamery do svítilny. Je to nejlepší způsob, jak se osvobodit od těžkopádných kabelů. Rádiové vlny procházejí přes překážky (zdi). S jejich pomocí můžete spouštět lampy, které nelze spustit fotobuňkou (např. zakryté nebo umístěné příliš daleko).
Spouštění lamp rádiem je pohodlné a spolehlivé. Výhodu rádiových spouště oproti běžným fotobuňkám lze ocenit především ve volné přírodě.
Rádiový signál je kódovaný, díky čemuž je spoušť naprosto spolehlivá. 

Spoušť FW-2 může pracovat na jedné z deseti různých frekvencí. To umožňuje plnou kontrolu nad tím, které lampy budou spouštěny. To také zabraňuje rušení, například když je v blízkosti další fotoateliér.

Vysílač spouště se připojuje k fotoaparátu na patici blesku. Stisknutím spouště vyšle rádiový impuls do všech přijímačů v dosahu cca 50 m. Tímto způsobem můžete spustit libovolný počet lamp současně. Pro kontrolu provozu slouží tlačítko TEST s diodou.

Vysílač má zdířku micro jack (2,5 mm). Svítidla s PC vstupem je tedy možné spouštět přímo pomocí vysílače, po připojení k svítilně micro jack kabelem - PC.

SPECIFIKACE SPOUŠTĚ:
  • frekvence: 433 MHz
  • počet kanálů: 10
  • synchronizační čas: až 1/180 s
  • dosah: až 50m
  • spouštěcí napětí: 5V (bezpečné pro digitální fotoaparáty)
  • napájení vysílače: "23A" baterie, 12V
  • výdrž baterie - 20 000 záblesků
  • 2,5mm zásuvka micro jack
  • hmotnost: 20g
  • TEST tlačítko s LED

Stav: Předváděcí zboží z pultů prodejny. Bez opotřebení. Může nést drobné nedostatky vycházejí z povahy zboží. Bez originálního obalu a manuálu.
Záruka: Přesto že se jedná o nové zboží je prodej veden jako "použité zboží" se zkrácenou zárukou. Záruka se nevztahuje na kapacitu baterie jelikož se jedná o spotřební materiál

Informace pro nakupující na Allegro: Na našich stránkách Shankselektrobazar plně podporujeme Zásilkovnu, platbu kartou, převodem a na dobírku. Ceny zaslání již od 84Kč. Zasíláme i do zahraničí na dobírku, včetně Slovenska či Polska. Podporujeme EURO platby. Položku na našich stránkách naleznete pod stejným názvem jako zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Foto
Záruka: 6 měsíců (nevztahuje se na baterii)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: