Redragon K561, 87 kláves RGB mechanická klávesnice

1 252 Kč –60 %
71Rjhg1KKYL. AC SL1500
1 252 Kč –60 % 499 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Možnosti doručení

N-KEY ROLLOVER, 100% ANTI-GHOSTING 87 KLÁVES: Každá klávesa je ovládána nezávislým spínačem, který umožňuje, aby více kláves fungovalo současně bez konfliktů, což vám poskytuje přesnou odezvu s vysokou rychlostí a zažíváte novou úroveň hraní a psaní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Informace pro nakupující: Ceny zaslání již od 84Kč přes Zásilkovnu při nákupu přes náš eshop. Informace o stavu zboží a záruce na konci inzerce.

Redragon K561 87klávesová jednoduchá mechanická klávesnice RGB s modrým přepínačem černá

Chcete-li soutěžit na nejvyšší úrovni, potřebujete nejrychlejší mechanickou klávesnici, která existuje. Redragon K561 RGB není vaše průměrná herní klávesnice. Nejen, že je přepracovaná a postavená tak, aby snesla porážku, je nabitá funkcemi, jako je odolná kovová konstrukce a ABS konstrukce, dvojité vstřikované krytky kláves, špičkové spínače s mechanickými ultraposledními pružinami, ostrá a jasně nastavitelná ČERVENÁ LED podsvícení, pozlacený USB konektor a provedení odolné proti stříkající vodě.
Jedna odolná mechanická herní klávesnice. Ideální pro jakoukoli bitvu, se kterou se můžete setkat.
 
Funkce:
 
Odolnost: Klávesy vydrží 50 milionů úhozů. Vyrobeno z kovového materiálu s matnou texturou, je dostatečně pevné a robustní, aby jej chránilo před poškrábáním, nárazy a korozí.
Bezplatný nástroj na vytahování krytek klíčů: Nabízíme vám stahovák krytek klíčů. S tímto gadgetem můžete snadno vytáhnout krytky kláves, když chcete vyčistit klávesnici nebo často měnit krytky kláves.
Postavený jako tank. Přepracovaný kovový a ABS kryt a odolný proti stříkající vodě.
Podporuje Windows 10, Windows 8, Windows 7, Mac OS X, Windows XP, Windows VISTA atd.

Klíčové vlastnosti:

N-KEY ROLLOVER, 100% ANTI-GHOSTING 87 KLÁVES : Každá klávesa je ovládána nezávislým spínačem, který umožňuje, aby více kláves fungovalo současně bez konfliktu, což vám poskytuje přesnou odezvu s vysokou rychlostí a zažíváte novou úroveň hraní a psaní.
 
ERGONOMICKÝ, ODOLNÝ A VODOTĚSNÝ DESIGN : Tato klávesnice s krytím IP67 je vyrobena z prvotřídního ABS a kovového materiálu s matnou texturou, dostatečně pevná a robustní, aby ji ochránila před poškrábáním. A samotné stupňovité klávesy jsou konkávní, aby se přizpůsobily přirozenému zakřivení konečků vašich prstů, což vede k mnohem pohodlnějšímu pocitu při každém stisknutí klávesy.
 
18 REŽIMY PODSVÍCENÍ : Stiskněte FN+INS-PgDn pro vstup do režimu Pro-gamer. RGB LED nastavitelné osvětlení s 6-tematickým podsvícením -18 modelů osvětlení. Můžete také upravit jejich jas pomocí FN+“↑“ a „↓“ Kromě toho je pro tuto klávesnici k dispozici 9barevný jednobarevný režim podsvícení.
 
VYSOKÁ PŘESNOST A ODPOVĚĎ NA HERNÍ TŘÍDĚ : Modré spínače poskytují vynikající zvukovou a hmatovou zpětnou vazbu. Test 50 milionů úhozů, síla 60+/-15 gramů a zdvih 4,0+/-0,2 mm. Optimální volba pro hráče, programátory, spisovatele, písaře atd.
 
FLEXIBILNÍ VYJÍMATELNÉ KLÁVESY A ŠIROKÁ KOMPATIBILITA : S vytahovačem krytek klíčů. Podpora počítačového systému včetně Windows 10, Windows 8, Windows 7, Mac OS X, Windows XP, Windows VISTA atd.
 
Nastavení klávesnice:
 
6 motivů podsvícení
12 modelů podsvícení
4 úrovně jasu LED
LED světla s nastavitelnou frekvencí pulzování
87 standardních klíčů
Všechny nekonfliktní klíče; 12 multimediálních kláves; nastavitelné vstupní rychlosti
Klávesy WIN lze při hraní her deaktivovat; laserem gravírované chiclet klíčenky
 
Technické specifikace:
 
Konektor: Pozlacený USB 2.0
Kabel: Opletená kabeláž
Velikost klávesnice: 14,3 x 6,5 x 1,3 palce
Hmotnost klávesnice: 1,7 libry
Multimediální klávesy: 12
Materiál: ABS + kov
 
aeProduct.getSubject()

aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()

Stav: Předváděcí zboží z pultů prodejny. Bez opotřebení. Může nést drobné nedostatky vycházejí z povahy zboží. Bez originálního obalu a manuálu.Modré spínače. Rgb
 
 Záruka: Přesto že se jedná o nové zboží je prodej veden jako "použité zboží " se zkrácenou zárukou.

Informace pro nakupující na Allegro: Na našich stránkách Shankselektrobazar plně podporujeme Zásilkovnu, platbu kartou, převodem a na dobírku. Ceny zaslání již od 84Kč. Zasíláme i do zahraničí na dobírku, včetně Slovenska či Polska. Podporujeme EURO platby. Položku na našich stránkách naleznete pod stejným názvem jako zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kabelové
Záruka: 6 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: