Sonoff S20 - Chytrá zásuvka, Alexa, Google, IFTTT

489 Kč –59 %
6419 vyrp13 23s20 eu type e 03
489 Kč –59 % 199 Kč
Skladem (19 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Chytrá zásuvka ovládaná přes aplikaci eWeLink v CZ, ovládání hlasem pomocí Amazon Alexa a Google Home, kompatibilní s IFTTT

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace pro nakupující: Ceny zaslání již od 84Kč přes Zásilkovnu při nákupu přes náš eshop. Informace o stavu zboží a záruce na konci inzerce.

 

Chytrá Wi-Fi zásuvka

První krok k chytré domácnosti

Chytrá Wi-Fi zásuvka Sonoff S20 umožní ovládat libovolný spotřebič prostřednictvím mobilní aplikace, a to téměř odkudkoliv na světě. V aplikaci ihned vidíte, zda je konkrétní zásuvka zapnutá či vypnutá, takže vždy budete mít dokonalý přehled o spuštěných spotřebičích ve vaší domácnosti. Tím se zvýší i bezpečnost, a to zejména díky možnosti snadného vypnutí zařízení jediným příkazem.

Klíčové vlastnosti chytré zásuvky Sonoff S20

  • Dálkové zapínání/vypínání elektrických spotřebičů
  • Mobilní aplikace EWeLink (Android, iOS)
  • Zásuvku lze díky Cloud servisu ovládat odkudkoliv na světě
  • Velmi snadná instalace
  • Funkce časového plánování
  • Funkce odpočtu
  • Ovládání hlasem s podporou aplikací Amazon Echo a Google Assistant
Dálkové ovládání spotřebičů
Časové plánování

Časové plánování

Zapnutí zásuvky Sonoff S20 je možné pomocí časovače nastavit na určitý čas s funkcí opakování, což je ideální např. pro zapnutí topení před návratem ze zaměstnání, nebo zajištění pravidelného zavlažování zahrady. Propojením více zásuvek do jedné skupiny lze vytvářet tzv. chytré scénáře, kdy můžete jediným kliknutím vypnout při odchodu z domu všechny spotřebiče, nebo rozsvítit světla po otevření dveří.

Intuitivní ovládání

Instalace zásuvky Sonoff S20 je velmi jednoduchá. Mobilní aplikace EWeLink si zařízení po jeho připojení do sítě sama vyhledá a provede vás jeho nastavením pomocí intuitivního průvodce. Zásuvku je možné propojit s dalšími chytrými zařízeními Sonoff jako jsou senzory teploty a vlhkosti. Můžete např. nastavit zapnutí topení, pokud klesne teplota naměřená senzorem pod stanovenou hodnotu.

Propojení se senzory teploty a vlhkosti
Sdílení s rodinou

Sdílejte chytrou domácnost s vaší rodinou

Ovládání zařízení můžete sdílet s celou vaší rodinou. Přes mobilní aplikaci snadno přidáte jednotlivé členy domácnosti s možností nastavení oprávnění pro konkrétní zásuvky. Přidaní členové poté mohou ovládat připojená zařízení prostřednictvím svého mobilního telefonu či tabletu.

 

 

Stav: Předváděcí zboží z pultů prodejny. Bez opotřebení. Může nést drobné nedostatky vycházejí z povahy zboží.
Záruka: Přesto že se jedná o nové zboží je prodej veden jako "použité zboží" se zkrácenou zárukou.

Informace pro nakupující na Allegro: Na našich stránkách Shankselektrobazar plně podporujeme Zásilkovnu, platbu kartou, převodem a na dobírku. Ceny zaslání již od 84Kč. Zasíláme i do zahraničí na dobírku, včetně Slovenska či Polska. Podporujeme EURO platby. Položku na našich stránkách naleznete pod stejným názvem jako zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 6 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: