SONOFF T0US2C WiFi Chytrý Spínač světel, pro Alexa a Google Home

818 Kč –75 %
515veb0tqcL. SL1500
818 Kč –75 % 199 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Zapněte nebo vypněte elektroniku odkudkoli pomocí smartphonu pomocí aplikace Ewelink (kompatibilní s Androidem a iOS) a získejte stav synchronizace vašeho chytrého vypínače wifi. Chytré vypínače světel nepodporují Home Kit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace pro nakupující: Ceny zaslání již od 84Kč přes Zásilkovnu při nákupu přes náš eshop. Informace o stavu zboží a záruce na konci inzerce.

Spínač chytrého dálkového ovládání

Zapněte nebo vypněte elektroniku odkudkoli pomocí smartphonu pomocí aplikace Ewelink (kompatibilní s Androidem a iOS) a získejte stav synchronizace vašeho chytrého vypínače wifi. Chytré vypínače světel nepodporují Home Kit.Hlasové ovládání hands-free

Inteligentní dotykový spínač světel funguje perfektně s Amazon Alexa, Google Assistant, IFTTT. Užijte si chytrý a pohodlný život.

Časovač a plán

Pomocí Plánů nastavte svůj Smart Light Switch tak, aby se automaticky zapínal a vypínal, když jste doma nebo pryč.Sdílení zařízení

sdílejte své zařízení se členy své rodiny. Chytrý nástěnný vypínač dělá váš život chytřejším a jednodušším.

Poznámka: Vyžadován neutrální vodič; Podporuje pouze 2,4 GHz síť (ne 5 GHz); Ne přepínač Dimmer.

 

  Stav: Předváděcí zboží z pultů prodejny. Bez opotřebení. Může nést drobné nedostatky vycházejí z povahy zboží. Bez originálního obalu a manuálu.
Záruka: Přesto že se jedná o nové zboží je prodej veden jako "použité zboží" se zkrácenou zárukou. 

Informace pro nakupující na Allegro: Na našich stránkách Shankselektrobazar plně podporujeme Zásilkovnu, platbu kartou, převodem a na dobírku. Ceny zaslání již od 84Kč. Zasíláme i do zahraničí na dobírku, včetně Slovenska či Polska. Podporujeme EURO platby. Položku na našich stránkách naleznete pod stejným názvem jako zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektro
Záruka: 6 měsíců
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: