T800 Ultra Series8, Chytré hodinky, AMOLED displej, šedá

1 088 Kč –35 %
517QyaRKYIL. AC SL1000
1 088 Kč –35 % 699 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Pokročilé náramkové hodinky pro zdraví mají 1,99palcový plně dotykový displej Amoled a mají funkce pro sledování vašeho spánku, cvičení, sledování menstruačního zdraví, relaxaci, nastavení budíku a načasování různých událostí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace pro nakupující: Ceny zaslání již od 84Kč přes Zásilkovnu při nákupu přes náš eshop. Informace o stavu zboží a záruce na konci inzerce.

Sledování vaší aktivity během dne:

Na amoled displeji můžete kontrolovat svou denní aktivitu a vidět své kroky, vzdálenost, spálené kalorie a aktivní minuty.

Lze volat a přijímat hovory:

 Kromě toho můžete na zápěstí přijímat upozornění na zmeškané hovory a zprávy, včetně upozornění z kalendáře, SMS a SNS (Facebook, WhatsApp, LinkedIn, Instagram a Twitter). Náramek na sledování fitness také umožňuje, abyste nikdy nezmeškali důležitou komunikaci.

Plně dotykový displej Amoled:

Pokročilé náramkové hodinky pro zdraví mají 1,99palcový plně dotykový displej Amoled a mají funkce pro sledování vašeho spánku, cvičení, sledování menstruačního zdraví, relaxaci, nastavení budíku a načasování různých událostí.

Aplikace:

Po stažení našeho softwaru z Obchodu Play prostřednictvím odkazu v příručce se všechny funkce těchto chytrých hodinek odemknou. Pro stažení aplikace stačí naskenovat čárový kód, který obdržíte. Při připojování chytrých hodinek přes aplikaci by mělo být povoleno Bluetooth a určování polohy. Vyhněte se přímému párování hodinek s Bluetooth. Nejprve musí být připojen k aplikaci.

Oznámení ze sociálních sítí, přehrávání hudby, volání a přijímání hovorů, srdeční frekvence, SpO2, krevní tlak, sportovní režim, sledování spánku a vlastní motiv atd.

 
 
 

Stav: Nové
Záruka: Přesto že se jedná o nové zboží je prodej veden jako "použité zboží" se zkrácenou zárukou. Záruka se nevztahuje na kapacitu baterie jelikož se jedná o spotřební materiál

Informace pro nakupující na Allegro: Na našich stránkách Shankselektrobazar plně podporujeme Zásilkovnu, platbu kartou, převodem a na dobírku. Ceny zaslání již od 84Kč. Zasíláme i do zahraničí na dobírku, včetně Slovenska či Polska. Podporujeme EURO platby. Položku na našich stránkách naleznete pod stejným názvem jako zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré hodinky
Záruka: 6 měsíců (nevztahuje se na baterii)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: