Tech-Protect Digital Stylus pro iPad, černá

919 Kč –78 %
1OIR1OLXc4oIwv
919 Kč –78 % 199 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Tech-Protect Digital Stylus je pokročilý grafický nástroj, který vám umožní provádět přesnou grafiku a výkresy na vašem Apple iPadu. Malá špička a vysoká citlivost na dotek zaručují přesnost při vykreslování a grafickém zpracování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace pro nakupující: Ceny zaslání již od 84Kč přes Zásilkovnu při nákupu přes náš eshop. Informace o stavu zboží a záruce na konci inzerce.

Tech-Protect Digital Stylus je pokročilý grafický nástroj, který vám umožní provádět přesnou grafiku a výkresy na vašem Apple iPadu. Malá špička a vysoká citlivost na dotek zaručují přesnost při vykreslování a grafickém zpracování. Příslušenství má ergonomický tvar, který minimalizuje únavu rukou a zlepšuje pohodlí při používání během provozu. Uvnitř stylusu byl umístěn malý magnet na vzor toho, který se také nachází v Apple Pencil. S jeho pomocí pohodlným způsobem můžeme stylus připojit k bočnímu okraji iPadu Pro.

Ovládání zařízení je jednoduché a intuitivní. Zapnutí stylusu se provádí jemným dotykem jeho špičky. Příslušenství se automaticky vypne, aby se ušetřilo energii, po 20 minutách nereakce.
Vestavěná LED vám řekne o stavu použití zařízení. Modrá vám řekne, že stylus je zapnutý, zatímco červená se zobrazuje během nízké energie a během nabíjení. Dioda zhasne v době úplného nabití zařízení a informuje, že zařízení je připraveno k opětovnému použití.

Stylus Tech-Protect je multifunkční nástroj, který pracuje pro každodenní použití, stejně jako pro provádění přesné grafiky a výkresů na Apple iPad.

Prezentace: https://www.youtube.com/watch?v=OWrPzTKncsQ

* Kompatibilita: Všechny modely Apple iPad od roku 2018 s upgradem z iOS 12.2 nebo novějšího.

VLASTNOSTI PRODUKTU:
- 100% originál
- Baleno v originálním balení
- Rozměry: 166 mm x 9 mm
- Nabíjení kabelem
- Zapněte klepnutím na špičku
- LED indikující stav použití
- Magnetický připojený pro iPad Pro
- Vysoká přesnost při kreslení

 

 

 

Stav: Předváděcí zboží z pultů prodejny. Bez opotřebení. Může nést drobné nedostatky vycházejí z povahy zboží. Bez originálního obalu a manuálu.
Záruka: Přesto že se jedná o nové zboží je prodej veden jako "použité zboží" se zkrácenou zárukou. Záruka se nevztahuje na kapacitu baterie jelikož se jedná o spotřební materiál

Informace pro nakupující na Allegro: Na našich stránkách Shankselektrobazar plně podporujeme Zásilkovnu, platbu kartou, převodem a na dobírku. Ceny zaslání již od 84Kč. Zasíláme i do zahraničí na dobírku, včetně Slovenska či Polska. Podporujeme EURO platby. Položku na našich stránkách naleznete pod stejným názvem jako zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 6 měsíců (nevztahuje se na baterii)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: