eMylo Smart WiFi Modul spínače světel, Bezdrátové ovládání, Časovač

683 Kč –85 %
51JrkvLPO1L. AC SL1000
683 Kč –85 % 99 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení

Wifi inteligentní reléový spínač může pracovat s Smart Life a Tuya Smart APP, můžete zapnout nebo vypnout spínač pomocí chytrého telefonu kdykoli a kdekoli, můžete vypnout domácí osvětlení na cestě do firmy, podporuje pouze 2,4 GHz Wifi, není nutná žádná brána.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace pro nakupující: Ceny zaslání již od 84Kč přes Zásilkovnu při nákupu přes náš eshop. Informace o stavu zboží a záruce na konci inzerce.

  Dálkové ovládání APP

Wifi inteligentní reléový spínač může pracovat s Smart Life a Tuya Smart APP, můžete zapnout nebo vypnout spínač pomocí chytrého telefonu kdykoli a kdekoli, můžete vypnout domácí osvětlení na cestě do firmy, podporuje pouze 2,4 GHz Wifi, není nutná žádná brána.Časovač a plán

Přepínač Wifi relé má funkci časování, můžete přednastavit konkrétní čas pro zapnutí nebo vypnutí domácího světla pomocí Smart Life nebo Tuya Smart APP, což vám může pomoci snížit spotřebu elektřiny, takže ušetříte peníze.

Ovládání hlasem

Inteligentní spínač světel může být kompatibilní s Alexou a Google Assistant, když jste zaneprázdněni vařením nebo domácími pracemi, stačí poslat hlasový příkaz k zapnutí nebo vypnutí světla, který může uvolnit ruce.Jednoduchá instalace

Inteligentní reléový spínač se snadno instaluje, stačí pouze připojit živý vodič a nulový vodič na obou koncích inteligentního spínače, jeden konec připojit ke zdroji napájení a druhý konec ke světlu.

Families Share

Inteligentní reléový přepínač Wifi podporuje sdílení rodin, toto zařízení můžete sdílet se svými rodinami, takže vaše rodiny a vy můžete tento přepínač ovládat společně, je to perfektní volba pro zařízení, která nejsou snadno dostupná.

 

 

  Stav: Předváděcí zboží z pultů prodejny. Bez opotřebení. Může nést drobné nedostatky vycházejí z povahy zboží. Bez originálního obalu a manuálu.
Záruka: Přesto že se jedná o nové zboží je prodej veden jako "použité zboží" se zkrácenou zárukou. 

Informace pro nakupující na Allegro: Na našich stránkách Shankselektrobazar plně podporujeme Zásilkovnu, platbu kartou, převodem a na dobírku. Ceny zaslání již od 84Kč. Zasíláme i do zahraničí na dobírku, včetně Slovenska či Polska. Podporujeme EURO platby. Položku na našich stránkách naleznete pod stejným názvem jako zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektronika
Záruka: 6 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: