Tester AT34 USB 3.0, Měřič výkonu, 30V/4A, Digitální multimetr

1 618 Kč –69 %
41DBIbgxOnL
1 618 Kč –69 % 499 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

4bitová přesnost pro přesnější měření; Změřte ekvivalentní impedanci zátěže a výkon; Funkce teploměru, přepínání bez Celsia a Fahrenheita: Použití vysoce přesného termistorového senzoru; Rozhraní USB 3.0: Kompatibilní s USB 2.0, podporuje test vysokého proudu, podporuje mobilní pevný disk rozhraní USB 3.0 a test disku U.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace pro nakupující: Ceny zaslání již od 84Kč přes Zásilkovnu při nákupu přes náš eshop. Informace o stavu zboží a záruce na konci inzerce.

 Vlastnosti:

  • 4bitová přesnost pro přesnější měření; Změřte ekvivalentní impedanci zátěže a výkon; Funkce teploměru, přepínání bez Celsia a Fahrenheita: Použití vysoce přesného termistorového senzoru; Rozhraní USB 3.0: Kompatibilní s USB 2.0, podporuje test vysokého proudu, podporuje mobilní pevný disk rozhraní USB 3.0 a test disku U.
  • AT34 používá 0,96palcový IPS barevný LCD displej s vysokým rozlišením pro zobrazení stavu nabití spotřebiče, napětí, proudu, kapacity, energie, výkonu, ekvivalentní impedance, teploty a dalších indikátorů na první pohled. 160 stupňů široký pozorovací úhel, vysoký jas a dlouhá životnost. Rychlé rozpoznání nabíjení, široce kompatibilní: AT34 podporuje QC2.0, QC3.0, pro i Phone 2.4A/2.1A/1A/0.5A, pro Andriod DCP, identifikace protokolu rychlého nabíjení, abyste věděli o stavu nabití telefonu.
  • Úložiště při vypnutí, data jsou zaručena: AT34 má funkci úložiště při vypnutí, která dokáže ukládat kapacitu a energetická data, když je mobilní napájení vypnuto, což je vhodné pro následné prohlížení a pohodlné pro měření kapacitní energie mobilního výkonu. Jiné USB testery, které nemají funkci úložiště pro vypnutí, nemohou testovat kapacitu a energii.
  • Změřte kvalitu nabíječky: připojte stejnou zátěž, porovnejte bez zátěže a zátěže, čím větší úbytek napětí, tím horší kapacita nabíječky, tím horší kvalita; pokles napětí není zřejmý nebo napětí stoupá (ztráta ve volném čase) Funkce kompenzace) Čím lepší nosnost této nabíječky, tím lepší kvalita.

 

 

  Stav: Předváděcí zboží z pultů prodejny. Bez opotřebení. Může nést drobné nedostatky vycházejí z povahy zboží. Bez originálního obalu a manuálu.
Záruka: Přesto že se jedná o nové zboží je prodej veden jako "použité zboží" se zkrácenou zárukou. 

Informace pro nakupující na Allegro: Na našich stránkách Shankselektrobazar plně podporujeme Zásilkovnu, platbu kartou, převodem a na dobírku. Ceny zaslání již od 84Kč. Zasíláme i do zahraničí na dobírku, včetně Slovenska či Polska. Podporujeme EURO platby. Položku na našich stránkách naleznete pod stejným názvem jako zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektronika
Záruka: 6 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: