JESSINIE TC66 USB Tester, Type-C, PD Fast Charge QC 2.0 3.0

815 Kč –38 %
31XHkR Zp8L
815 Kč –38 % 499 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Tester TC66 USB dokáže v reálném čase detekovat stav nabíjení, napětí, proud, výkon a další indikátory elektronických zařízení 3C běžně používaných v životě. Je široce používán a snadno ovladatelný. Jak digitální hráči, tak elektronickí nadšenci mohou snadno začít.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace pro nakupující: Ceny zaslání již od 84Kč přes Zásilkovnu při nákupu přes náš eshop. Informace o stavu zboží a záruce na konci inzerce.

JESSINIE TC66 USB Tester

 Vlastnosti:

  • Tester TC66 USB dokáže v reálném čase detekovat stav nabíjení, napětí, proud, výkon a další indikátory elektronických zařízení 3C běžně používaných v životě. Je široce používán a snadno ovladatelný. Jak digitální hráči, tak elektronickí nadšenci mohou snadno začít.
  • Tester TC66 využívá 0,96palcový LCD displej z tekutých krystalů s vysokým rozlišením, který zobrazuje napětí / proud / výkon a další data na jedné obrazovce. Má široký pozorovací úhel 160, vysoký jas a dlouhou životnost, takže si můžete vychutnat jasný, jemný a přirozený displej z jakéhokoli úhlu.
  • Multimetr TC66 podporuje obousměrné měření proudu; může měřit proud v propustném i zpětném směru. 6bitové rozlišení je vyšší, měření přesnější a použití pohodlnější. Měřicí proud: 0-5,00000A, měřicí napětí: 0,005V-30,0000V
  • Podporuje také řízení připojení horního počítače typu C. Po připojení počítače přes USB může horní počítač jedním pohledem detekovat napětí, proud, výkon a další údaje v reálném čase. Většinu funkcí na testeru lze přitom obsluhovat na horním počítači, což je pohodlné a rychlé
  • Podporujte USB PD, QC2.0/3.0 a další běžné protokoly rychlého nabíjení, spouštějte 5V/9V/12V/20V a další rychlé nabíjecí napětí, takže je vhodné testovat výkon rychlonabíjecí nabíječky, datových kabelů a dalších produktů.

 

 

  Stav: Předváděcí zboží z pultů prodejny. Bez opotřebení. Může nést drobné nedostatky vycházejí z povahy zboží. Bez originálního obalu a manuálu.
Záruka: Přesto že se jedná o nové zboží je prodej veden jako "použité zboží" se zkrácenou zárukou.

Informace pro nakupující na Allegro: Na našich stránkách Shankselektrobazar plně podporujeme Zásilkovnu, platbu kartou, převodem a na dobírku. Ceny zaslání již od 84Kč. Zasíláme i do zahraničí na dobírku, včetně Slovenska či Polska. Podporujeme EURO platby. Položku na našich stránkách naleznete pod stejným názvem jako zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektronika
Záruka: 6 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: