Moes WiFi Chytrý Termostat, Tuya App, Dálkové ovládání, Alexa+Google

1 075 Kč –53 %
51GdeLPodHL. AC SL1500
1 075 Kč –53 % 499 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení

Moes WiFi inteligentní termostat topení podporuje plně automatické programy nebo manuální nastavení. Můžete použít ruční ovládání nebo se připojit k WIFI a vytvořit si plány vytápění pomocí aplikace pro chytré telefony. Můžete tak snadno upravit nebo ovládat teplotu vašeho domova.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace pro nakupující: Ceny zaslání již od 84Kč přes Zásilkovnu při nákupu přes náš eshop. Informace o stavu zboží a záruce na konci inzerce.

  Dva režimy

Moes WiFi inteligentní termostat topení podporuje plně automatické programy nebo manuální nastavení. Můžete použít ruční ovládání nebo se připojit k WIFI a vytvořit si plány vytápění pomocí aplikace pro chytré telefony. Můžete tak snadno upravit nebo ovládat teplotu vašeho domova.Kompatibilní

Moes Smart Thermostat se hodí pro většinu elektrických topných systémů a zařízení s napětím 95-240 V, 50/60 Hz, proudem 16 A, max. Ovládejte svůj topný systém pohodlně a šetříte energii pomocí smartphonu, který je kompatibilní s Amazon Alexa a Google Home.

Multifunkční

Termostat hlasového ovládání podporuje ochranu před vypnutím, funkci paměti data, když je zařízení vypnuté a všechny nastavené jazyky synchronizují vaše časové pásmo, adresu a jazyk. Hlasové ovládání a funkce sdílených zařízení umožňují centralizované ovládání nebo vícekanálové ovládání a poskytují vám a vaší rodině maximální pohodlí. Můžete přidat neomezené prostory a podporovat inteligentní scény.PROGRAMOVATELNÉ

5+1+1 sedm programovatelných období maximalizuje pohodlí a strategii úspory energie. Naprogramované rozvrhy zaručují příjemnou teplotu, jednoduché UL rozhraní mohou používat i děti.

Přesnost

přesnost teploty 0,5 °C s nastavitelnou teplotou 5-35 °C, kontrola časové chyby v 1 %, LCD obrazovka s dotykovým tlačítkem je snadno a pohodlně čitelná i ve tmě.

 

 

  Stav: Předváděcí zboží z pultů prodejny. Bez opotřebení. Může nést drobné nedostatky vycházejí z povahy zboží. Bez originálního obalu a manuálu.
Záruka: Přesto že se jedná o nové zboží je prodej veden jako "použité zboží" se zkrácenou zárukou. 

Informace pro nakupující na Allegro: Na našich stránkách Shankselektrobazar plně podporujeme Zásilkovnu, platbu kartou, převodem a na dobírku. Ceny zaslání již od 84Kč. Zasíláme i do zahraničí na dobírku, včetně Slovenska či Polska. Podporujeme EURO platby. Položku na našich stránkách naleznete pod stejným názvem jako zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektronika
Záruka: 6 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: